Pon- Nd: 7:00 - 17:00
692-980-002
504-960-353
biuro@petereurotrans.eu

Język

EnglishFrenchGermanPolishRussian

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w zakresie transportu i spedycji. Obsługujemy zarówno rynek krajowy jak i międzynarodowy. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki wypracowanej kulturze współpracy i partnerstwa w naszym zespole oraz stosowanym nowoczesnym rozwiązaniom mamy duży potencjał elastycznego dopasowania rozwiązań do potrzeb naszych Klientów.

Naszym głównym celem jest profesjonalne i solidne wykonywanie usług transportowych zlecanych przez klientów. Przewóz towarów rozpoczyna się od dokładnego omówienia szczegółów transportu(ilości, wagi, czasu realizacji). Następnie po ustaleniu konkretnego terminu załadunku do klienta, podstawiany jest samochód, który jest w 100% gotowy do drogi, czysty, zadbany, sprawny technicznie. Kierowca zawsze posiada telefon komórkowy, aby w razie potrzeby kontaktować się z klientem.

Usługi transportowe kierowane są do przedsiębiorców oraz klientów prywatnych, przy dużych lub stałych zleceniach, istnieje możliwość negocjacji cen, jak również przy stałej współpracy umieszczenie reklamy na naszych samochodach.

Nasza firma oferuje:

  • Transport krajowy,
  • Transport międzynarodowy,
  • Przeprowadzki,
  • Holowanie,
  • Przewozy ekspresowe towarów (kraj + zagranica),
  • Możliwość wystawienia faktury VAT.

 

CO Z NAMI ZYSKUJESZ

Elastyczność

Ty sam wybierasz jaki rodzaj współpracy jest dla Ciebie najlepszy i najwygodniejszy. Dostosujemy się do Ciebie.

Pewność

Przyjmując zlecenie, zawsze doprowadzamy transakcję do końca i realizujemy kontrakt, bez względu na koszty lub straty.

Bezpieczeństwo

Jako nasz klient możesz być pewny, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wypełnić nasze zobowiązanie, i pomożemy w sytuacji, gdy wystąpią niespodziewane problemy.

Jakość

Zapewniamy najlepszą jakość obsługi z perspektywy klienta, w każdym aspekcie naszej działalności – od spedytora po księgowość.